13 Tyska Drużyna Harcerska "Strażnicy Ognia"

Logowanie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nowe zdjecia

Nowe albumy

Ankieta

CZY POSIADASZ ROWER?

TAK
TAK
100% [8 głosów]

NIE
NIE
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 8
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 29.04.15

Archiwum ankiet

Powitanie

Witamy serdecznie na stronie Naszej drużyny, mamy nadzieje że zwiedzanie jej umożliwi Wam poznanie Nas, tego co robimy oraz przeżywanie harcerskich przygóď razem z Nami. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia być może na harcerskim szlaku.

Czuwaj!

O D P R A W A


Zapraszam programowców na odprawę programową obozu,
która odbędzie się w piatek 3 lipca o godz.16 w harcówce wodniaków
Przynosimy swoje plany, konspekty, listy zakupówINFORMACJA DLA KURSANTÓW KURSU ZASTEPOWYCH


Druhny i Druhowie Kursanci,

minął już kurs zastępowych, ale niestety nie mineły zadania. Poniżej przypominam o zadaniach kursowych, jeśli ktoś z Was nie czuje sie na siłach, zabierzcie ze sobą to co macie (notatki, pomysly) a Rada Druzyny pomoze Wam na obozie. :) Wystarczy sie do nas zglosic:) Czekamy!

Marta Weronika Marcin Wiktoria do zrobienia mają
-zadanie zespołowe, konspekt zbiórki, zbiórkę do przeprowadzenia, zadanie przed kursowe; plan pracy i obrzędowość; dokumentacja zastępu, stopień rozpisany oraz sprawność;

\

WAZNE
NEWSY WAŻNE I WAZNIEJSZE


w rozwinięciu newsa :)

BARDZO WAZNA INFORMACJA


DRUHNY I DRUHOWIE

w związku z nową ustawą dotyczącą ulg wakacyjnych, która weszła w życie w tym tygodniu obowiązkiem każdej osoby uczącej się i posiadającej legitymację jest wpisanie na legitymację numeru pesel, oraz uzyskanie pieczątki pod numerem pesel. Numer powinien widnieć na odwrocie legitymacji u góry.
Proszę o pilne zaatwienie tej sprawy, gdyż legitymacje będą potrzebne na obozie.INFORMACJA DLA KURSANTÓW KURSU ZASTEPOWYCH


Bardzo przepraszam, że tak długo nic nie pisałam, ale mój czas jest bardzo ograniczony, z powodu zobowiązań rodzinnych i intensywności mojej pracy. Chciałbym Was zaprosić na podsumowanie kursu wraz z zaległymi zbiórkami na 19 czerwca na godzinę 18.30 do Hufca, skończymy na pewno w sobotę do godziny 12. Zapraszam na podsumowanie kursu, a od września będę starała się organizować warsztato-zbiórki z różnej tematyki harcerskiej oraz poza harcerskiej, na które już teraz Was serdecznie zapraszam. Bardzo proszę o potwierdzenie udziału w podsumowaniu, może być na facebooku lub mailowo.

phm.Anna Miernik

HARERSKA AKCJA LETNIA 2015


MAM TRZY BARDZO WAZNE SPRAWY


PIERWSZA! Przypominam że 15 czerwca minął termin wpłaty 3 obozowej raty za obóż. Zatem proszę rodziców Gosi Multany, Natali Wojciuszkiewicz, i Marty Latocha o wpłatę

DRUGA! Proszę skompletować umundurowanie, wyszyć zaległe sprawności, wyprasować, doszyć guziki, sprawdzić czy wszystko macie, Przypominam że w sklad munduru wchodzi również odzież polowa- bojówki, polary, koszulki....

BARDZO WAZNA INFORMACJA


DRUHNY I DRUHOWIE,

w sobotę o godz.10.00 w harcówce I szczepu w SP35 odbędzie się szkolenie wyróznionych członków drużyn, którzy będą reprezentowali hufiec z uroczystościach miejskich w ramach druzyny reprezentacyjnych. Druzynowa z przyboczną postanowiły wyróżnić i skierować na to szkolenie:


OSTATNIA ZBIORKAMinioną sobotą spędziliśmy w Pszczynie, biorąc udział w Industriadzie- szlakiem zabytków techniki. Zbiórkę zaczeliśmy od spaceru po loziarniach, następnie mini piknik ze wspominkami, małe pożegnanie z drużynową, no i gra. A w grze zajeliśmy 1 i 3 miejsce.Jest moooc :)

I to była niestety ostatnia oficjalna zbiórka przed wakacjami. Bedzie jeszcze czas na ostatenie rozstanie, ale już teraz bardzo serdecznie dziękuje Wam za te 3 lata-jedne z najpiękniejszych :)

INFORMACJA

Bardzo dziękuje za obecnośc na zbiórce w harcówce Maćkowi, Marcinowi, Weronice, Dominice, Małgosi, Natali D, Wiktori K,, Karoli i mamie Kuster.

Dziękuje za usorawiedliwienie nieobecności Oli, Kamili, Luizie,

Kolejna żółta kartka wędruje do Marty L, Marty J, i 3 ostatnia żółta do Natali W

OBCHODY WODNIAKÓWMiło mi poinformować iż w ramach braterskiej współpracy z 9tką otrzymaliśmy zaproszenie na obcHody z okazji 30lecia drużyny. Konie Morskie zapraszają już w najbliższą niedzielę na Paprocany, gdzie o 14 odbędzie się uroczysty apel, następnie regaty, pozniej zajęcia programowe w okolicach jeziora, oraz ognisko.

Spotykamy się.....

WAZNE
STRAZNICZKI i STRAZNICY :)


Przypominam w piątek od 16 do 19 oczekujemy w harcówce (de Gaullea 47) na dostawę z OBI.
Niech nikogo nie zabraknie.
W ramach relaksu pośpiewamy wiec karimaty i spiewniki mile widziane.
Wygenerowano w sekund: 0.05
141,127 unikalne wizyty