Welcome Guest
Nawigacja
 
Kanały RSS
RSS News
RSS Komentarze
RSS Forum
RSS Artykuły
RSS Zdjęcia
RSS Pliki
RSS Linki
 
Download Interface
 
Linki


PustaMiska - akcja charytatywna

 
Powitanie
Witamy serdecznie na stronie Naszej drużyny, mamy nadzieje że zwiedzanie jej umożliwi Wam poznanie Nas, tego co robimy oraz przeżywanie harcerskich przygód razem z Nami. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia być może na harcerskim szlaku.

Czuwaj!
W ROZWINIĘCIU NEWSA NOWOŚCI


DRODZY RODZICE
Informujemy, iż w dn.14-27 lipca przebywamy na obozie harcerskim w Myczkowcach. Rodziców którzy maja ochote Nas odwiedzic zapraszamy w sobote po wcześniejszym m.in. dwudniowym ustaleniu z druzynowa (784-924-978).
Natomiast jeśli ktos do nas przyjechac nie może, a chce wesprzec zapasy słodyczy ;) to prosimy o przesylke na adres:
Oboz ZHP TYCHY – IMIE I NAZWISKO DZIECKA
ZHP Osrodek Hufca Ziemi Sanockiej, powiat lesko, gmina Solina,, miejscowość Myczkowce 38-623 Uherce Mineralne


Dziękuję:)
No i mamy wakacje! Kochani pragnę wszystkim Wam podziękować za ten piękny rok. Dziękuje za obecnośc na zbiórkach, zimowisku, biwakach. Dziękuje za ogrom pracy jaki wkładaliście w drużynę. Dziękuję Radzie Drużyny za ciężką pracę z zastępami, patronką, i realizacje wszystkich zadań. Żeby podziękowanie nie było tylko słowne, to chciałam poinformować iż pierwszego dnia na obozie (cisza poobiednia) odbędzie się małe podsumowanie pracy naszej drużyny z nagrodami dla wszystkich Strażników.Chciałabym również nagrodzić tych którzy spisali się lepiej od tych najlepszych, dlatego chciałam w tej kwesti zpaytać Was o zdanie.Czy macie takie osoby, które waszym zdaniem zasługują na nagrody specjalne? Proszę o info w komentarzu lub priv.czytaj dalej...
PILNE PYTANIE :)

Bardzo proszę o informację kto jeszcze nie ma koszulki drużyny lub polara?

Podsumowanie akcji zarobkowej:)


W miniony weekend w hipermarkecie Tesco odbyła się zbiórka pieniędzy z ofiarności publicznej,w której udział wzięły drużyny z II TSH Horyzonty, oraz
9 HDW "Konie Morskie". Z Naszej drużyny udział wzięło 13 osób, za co serdecznie dziękuje. Ciesze się, że było Nas tylu, mimo iż nie którzy dowiedzieli się w ostatniej chwili. Jesteście super! Niestety jest też sprawa przykra, zabrakło 7 osób, w tym 4 nie wiedząc dlaczego?W każdym razie Strażnicy zebrali 841,30, zajmując II miejsce. Brawa! Teraz tylko pytanie co z tą kasą zrobić?:)
Napewno wynagrodzimy tych co stali na akcji, oraz tych którzy spisali sie w tym roku..WRZESIEŃ


Strażnicy!
Aby nie było problemów już na starcie nowego roku harcerskiego, to juz teraz chciałam Was poinformować, o Naszych planach. Póki co przedstawiam pierwszy miesiąc-wrzesień, a kolejne plany zostaną Wam przedstawione gdy tylko Rada Drużyny utworzy plan pracy.Czekamy również na Wasze pomysły zbiórek, wyjazdów, spotkań.
. Oto Nasz plan:

Ognisko


Zapraszam na ognisko z okazji zakończenia roku harcerskiego, i rozpoczęcia wakacji, które odbędzie się w sobotę. Zastęp Dragony, spotyka się o 15 napętli trolejbnusowej, aby przygotować stosk ogniskowy.Natomiast pozostali spotykają się o 16 na pętli.Wszyscy przynosimy kiełbaski, przychodzimyw mundurach, warto mieć spiewnik i karimaty.

Jest to ostatnia szansa aby wpłacić zaległe składki.29 czerwca sprawdzimy czy wszyscy skladki uregulowali, i jesli bedzie taka potrzeba bedziemy skreslać z listy członków drużyny!

RAJD jest odwołany!

II SZCZEPOWY RAJD RODZINNY


No i nadszedł czas na upragnione rajdy :) Już 28 czerwca wyruszamy na Rodzinny Rajd, który odbędzie się w Bielsku Białej.
Mamy nadzieje, że zarówno Nasi Strażnicy oraz Nasze rodziny skuszą się na wyjazd. Oto garść informacji Link
Pamiętajcie proszę o zgłoszeniach i wpisowym do 13 czerwca.
Osoby, które z róznych przyczyn nie mogą jechać z rodziną, a chciałyby sam muszą pilnie zgłosić się do zastępowych!
GAZETKA


Przypominam, że tworzymy już 2 numer Naszej gazetki :)
Jako że ustalony termin, już dawno minąłi neistety nie dotrzymaliśmy go, to wyznaczam nowy.Proszę do 10 czerwca wysłać wszystkie materiały, tak aby na zakończenie roku ukazał się świeżutki numer.W razie pytań piszcie w komentach lub do naczelnej Karoli:)W rozwinieciu newsa podział zadań...IGNI :)

Zapraszam zastęp IGNI na zbirókę, która odbędzie się w piątek od godziny 16:30 do 17:50 w szkole. Zbiórka odbędzie się w umundurowaniu polowym(koszulki dużyny, spodnie). Proszę o przyniesieniu zaległych składek!
Przynosimy długopisy, próbe harcerki lub próbę na stopień.

infomacje o składkach w rozwinięciu.


DRAGONY
Zbiórka Dragonów w godzinach 16:30 - 18:10
Przychodzimy w ubraniu polowym Kazdy przynosi: - probe na stopien jesli ją ma - coś do pisania - opakowanie czegoś dobrego do podzielenia z innymi. - dobry humor Przypominam o usprawiedliwianiu się w razie nieobecności. Zastępowa Natalia
Zbiórka Iskier
Serdecznie zapraszam na zbiórkę zastęp ISKRY która odbędzie się w ten piątek w SSP.19 na 16.30 do 18.30. WIĘCEJ WIADOMOŚCI W ROZWINIĘCIU NEWA
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 
Nowe zdjecia
 
Nowe albumy
 
Ankieta
Czy chciałabyś/chciałbyś wziąć udział wraz z drużyną w Harcerskiej Imprezie Plenerowej w Chorzowie 14 września?

Tak
Tak
57% [8 głosów]

Nie
Nie
14% [2 głosów]

Jeszcze intensywnie myślę nad tym;)
Jeszcze intensywnie myślę nad tym;)
29% [4 głosów]

Ogółem głosów: 14
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 24.06.14

Archiwum ankiet
 
Wygenerowano w sekund: 0.09
63,036 unikalne wizyty