13 Tyska Drużyna Harcerska "Strażnicy Ognia"

Logowanie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nowe zdjecia

Nowe albumy

Ankieta

CZY POSIADASZ ROWER?

TAK
TAK
100% [8 głosów]

NIE
NIE
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 8
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 29.04.15

Archiwum ankiet

Powitanie

Witamy serdecznie na stronie Naszej drużyny, mamy nadzieje że zwiedzanie jej umożliwi Wam poznanie Nas, tego co robimy oraz przeżywanie harcerskich przygóď razem z Nami. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia być może na harcerskim szlaku.

Czuwaj!

:)


UWAGA

JEŚLI POSIADACIE PALETKI I PIŁKI DO PING PONGA,
HULA HOPY ORAZ PILKI DO NOGI LUB SIATKI
PRZYNIESCIE JE JUTRO DO TESCO :)HARCOWECZKASTRAZNICZKI, STRAZNICY, RODZICE I PRZYJACIELE:)


Mam wreszcie dobre wieści dotyczące harcówki! Chwile temu firma Tauron podpieła nam prąd, więc mamy oświetloną harcówkę :) A wczoraj zrobiliśmy wielkie zakupy remontowe, które w piątek dowiezie nam Obi, tylko musimy je sami rozpakować. Zatem 5 czerwca od godz.16.30 do 19.00 zapraszam do harcówki (De Gaullea 47), gdzie będziemy czekać na dostawe i ją rozpakujemy. Zabierzcie karimaty, gitary, śpiewniki w ramach oczekiwań pośpiewamy i przygotujemy sie do obozu.Jesli ktoś nie wie gdzie mamy harcówke, niech czeka pod przychodnią nr.10.

POSZUKUJEMY
hydraulika który pomoze nam przytwierdzić umywalkę z dodatkami ;) oraz elektryka ktory pomoże nam przy kontatach? Jest ktoś taki w NAszym gronie?

DZIEN DZIECKA

Przypominam, w sobotę od 9.30 do 14.00 bawimy się w Tesco z okazji Dnia Dziecka.

Przychodzimy w górach munduru i bojówkach,w przypadku braku bojówej, obowiązuje spodnica i getry plus wywijki. Nie dopuszczalne są jeansy!!!! Proszę ostatni raz o potwierdzenie obecności do jutra godz.,18. Osoby nie potwierdzone nie wezmą udziału w zbiorce, i będą miały zbiórkę nie usprawiedliwioną.
Osoby, które potwierdziły udział to Wika K, Nati D, Karola B, Weronika G, Ola, Marcin L, Kamilka, Gosia, Dominika, Maciek, Marta J.
P.S trzymajcie kciuki za Luize, która w tym czasie jest na Festiwalu Tańca:)

HARCOWKA


Strażniczki, Strażnicy, Rodzice!
Jak się domyślacie nie jest łatwa sprawa z tą Naszą harcówką. Jako, że sami nie mamy głosu wszystko załatwia w Naszym imieniu komenda.W tym tygodniu druhna skarbnik wreszcie doszła do porozumienia z Tauronem (dostawcą prądu), i podpisała umowę. Zatem do tygodnia powinniśmy mieć prąd. Oskard natomiast po długim weekendzie,( który minął 4maja!!!! ) wreszcie usunął kafelki z 3 schodkó, oraz z murków przed wejściem. Jest też trochę wyrównany, i zalepiono dziury przy drzwiach. No i czekamy na nowy daszek, płytki na schodach, i prąd...jak będzie prąd będziemy pracować.

PROSBA


Strażnicy przedstawiam Wam druha hm.Tadeusza Mandziaka, który jest przewodniczącym Kręgu Instruktorskiego Szczepu Góra 288. Druh napisał do nie oto taki mail:"Zwracam się do Druhny drużyny z uprzejmą prośbą, o przesłanie mi plakietki waszego szczepu lub druzyny. Jestem instruktorem szczepu 288 WDHiZ hufca Warszawa Praga-Południe. Zbieram plakietki jednostek harcerskich (hufce,szczepy, drużyny, kręgi). Plakietki, które posiadam można zobaczyć ...
'

DZIEN DZIECKA


W ramach kolejnej zbiórki planujemy świętować Dzień Dziecka razem z młodymi klientami Tesco, organizując dla nich moc atrakcji. Spotykamy się o 9.30 pod informacją/punktem obslugi klienta. Pamietajcie aby ubrac górę munduru i bojówki. Zabierzcie ze sobą jakąś przekąskę i napójW planie mamy zumbe, degustacje potraw wegetarianskich, rozdawanie jabłek i balonów, zbieranie pieniedzy do puszek dla fundacji "Tesco Dzieciom", uziałw konkursach itd. Impreze kończymy o 14.00.

30 maj godz.9.30-14.00 Tesco ul.Towarowa 2ZBIORKA

I jesteśmy już po kolejnej- ostatniej zbiórce ze starą drużynową :( Dziękuje bardzo za obecnośc 14 strażniczkom i strażnikom. Cieszymy się z opbecności biszkopta Dominiki. Dziekujemy za usprawiedliwienie nieobecności Natali W. Pierwszy żółty miecz wędruje do Marty J, która nie usprawiedliwiła nieobecności. Trzeci i ostatni czerwony miecz wędruje do Karoliny J, która niestety nie usprawiedliwia nieobecności od zimowiska, za ten miecz niestety musimy się pożegnać :(

Po zbiorce

Kolejna zbiórka drużyny za nami. Dziękuje druhnie Karolinie za przeprowadzenie zbióki,a mamie Anecie za opieke. Witamy w Naszym trzynastkowym gronie Dominikę- Nową członkinię zastępu Iskry.
Dziękuje za usprawiedliwienie nieobecności dh.Marcie J i Luizce.
DRUGA CZERWONA KARTKE ZA NIEOBECNOSC OTRZYMUJE Natalia W, Karolina J, i Marta L.
Przypominam o prawie miecza.

HENIO ZAPRASZA

BARDZO BARDZO BARDZO PROSZE O POMOC :)
Poszukuje osób, które zechą 30 maja (sobotę) pomóc mi w organizacji Dnia Dziecka w Tesco. Akcja odbędzie się w godz 9.00-14.00. Do Naszych zadań będzie należało: rozdawanie balonów, pomoc w przeprowadzeniu zumby z Revital Fitnes (tzn potańcowanie), prowadzeniu degustacji zdrowej żywności, prowadzenie konkursów (malowanie buziek, podbijanie ping pongiem, rysowanie kredą itd). Osoby zainteresowane proszę o wpisanie się w komentarzu. W razie zajęc szkolnych mogę wystawić usprawiedliwienie (po wczesniejszych Waszych ustaleniach z rodzicami). W ramach akcji można zaliczyć zadanie na stopien lub sprawność. Czekam na zgłoszenia:)

INFORMACJA DLA NOWYCH HARCEREK I HARCERZY ORAZ RODZICÓW :)INFORMACJA :)


Drogie Świeżynki! Bardzo serdecznie zapraszamy Was na najbliższą zbiórkę w piatek (jutro) od 16.30 do 18.30 w SP19. Niestety jutro nie mogę wstawić sie na zbiórce z powodu pracy, i z tego powodu nie mogę też porozmawiać z rodzicami ososbiście. Nie mniej jednak zbiórke poprowadzi zdolna przyboczna Karolina i napewno się Wami zajmie. Karolina będzie czekała pod szkołą w bluzie mundurowej oraz czarnych bojówkach. Napewno będą też czlonkowie druzyny w czerwonych koszulkach/polarach i czarnych spodniach. Nie bójcie się podejśc oni nie gryzą :) W razie pytań proszę o kontakt 784-924-978- jak nie odbiore, oddzwonie napewno ;)


ZBIORKAZapraszam na zbiórkę drużyny, która odbędzie się w piątek w goz.16.30-18.30 w SP 19.
Przychodzimy w koszulkach drużyny i bojówkach. Na zbiórkę należy przynieść śpiewnik.

W razie ładnej pogody wyskoczymy w teren !!!!

Dodatkowe informacje...
Wygenerowano w sekund: 0.04
133,080 unikalne wizyty