13 Tyska Drużyna Harcerska "Strażnicy Ognia"

Logowanie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nowe zdjecia

Nowe albumy

Ankieta

CZY POSIADASZ ROWER?

TAK
TAK
100% [9 głosów]

NIE
NIE
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 9
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 29.04.15

Archiwum ankiet

Powitanie

Witamy serdecznie na stronie Naszej drużyny, mamy nadzieje że zwiedzanie jej umożliwi Wam poznanie Nas, tego co robimy oraz przeżywanie harcerskich przygóď razem z Nami. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia być może na harcerskim szlaku.

Czuwaj!

OBCHODY

Z okazji Święta Wojska Polskiego (patrona hufca) zwołuję zbiórkę szczepu 5 sierpnia,na godz.10.30 na placu Baczyńskiego. Następnie przejdziemy na rynek gdzie uformujemy szyk i przejdziemy na mszę św.
Po mszy nastąpi złóżenie kwiatow pod pomnikiem i przemarsz pod żyrafę. Następnie odbędzie się prezentacja jednostek wojskowych.Po części oficjalnej mozna zostać skorzystać z innych atrakcji.

Na zbiórce obowiązuje pełne umundurowanie włącznie z nakryciami głowy. Proszę higienistow zastępów/drużyn o zabranie apteczek i wody.Obecnośc na zbiórce należy potwierdzić u drużynowych

Czuwaj! Szczepowa :)

CZYTAJ WIĘCEJ !!!

NOWA KADRA

Wszystkim, których nie było z Nami na obozie pragnę przedstawić nową kadrę zarządzającą drużyną.
trop.Karolina Bryś - drużynowa
pion.Ola Galicka przyboczna
trop. Natalia Długajczyk przyboczna

nastąpiły również zmiany na funkcji zastępowych i tak oto:

zastęp Igni - ochot.Marta Janczykowska
zastęp Dragonym-mł. Marcin Liszka
zastęp Iskry - trop. Wiktoria Kuster

Powodzenia Kochani!

Wasza stara druzynowa:)

HARERSKA AKCJA LETNIA 2015

I już po obozie :) Niestety obóz dobiegł końca, ale stety dojechaliśmy wszyscy cali i zdrowi, zadowoleni, wypoczęci, rozśpiewani i w zmienionym składzie :) bardzo serdecznie dziękuje wszystim za udziałw obozie, i harcerską postawę. Znowu byliśmy najpiękniejsi, najwspanialsi, jedyni i wyjątkowi na śwój sposób! A do tego tacy skromni.... ;) DZIEKUJE!

P.S Fotki ukażą się na https://www.facebook.com/events/1656944384520182/


SPRAWDZ
ZANIM WYJDZIECIE Z DOMU sprawdzcie czy macie na sobie bojówki, koszulkę i chustę. A w plecaku mundur, szczoteczkę do zębów i legitymacje. Resztę można zawsze pożyczyć ;)


BARDZO WAZNA INFORMACJA

Rodzice i Przyjaciele
w dn.11-19.07.2015 przebywamy na obozie na bazie hufca Bytom w Kokotku. Zbiórka wyjazdowa jest w sobotę 11.07 o 8.00 pod halami sportowymi. Aha! Proszę nie zapomnieć Nas odebrać 19.07 ok 20 z hal sportowych ;) I proszę zarezerwować sobie 15min na pogawędkę z drużynową :) W przypadku tęsknoty prosimy o kontakt w trakcie ciszy poobiedniej tzn.15-16, lub po kolacji 19.00-20.00.

pwd.Marta Szwarocka - komendantka- 784-924-978


O D P R A W A


Zapraszam programowców na odprawę programową obozu,
która odbędzie się w piatek 3 lipca o godz.16 w harcówce wodniaków
Przynosimy swoje plany, konspekty, listy zakupówINFORMACJA DLA KURSANTÓW KURSU ZASTEPOWYCH


Druhny i Druhowie Kursanci,

minął już kurs zastępowych, ale niestety nie mineły zadania. Poniżej przypominam o zadaniach kursowych, jeśli ktoś z Was nie czuje sie na siłach, zabierzcie ze sobą to co macie (notatki, pomysly) a Rada Druzyny pomoze Wam na obozie. :) Wystarczy sie do nas zglosic:) Czekamy!

Marta Weronika Marcin Wiktoria do zrobienia mają
-zadanie zespołowe, konspekt zbiórki, zbiórkę do przeprowadzenia, zadanie przed kursowe; plan pracy i obrzędowość; dokumentacja zastępu, stopień rozpisany oraz sprawność;

\

WAZNE
NEWSY WAŻNE I WAZNIEJSZE


w rozwinięciu newsa :)

BARDZO WAZNA INFORMACJA


DRUHNY I DRUHOWIE

w związku z nową ustawą dotyczącą ulg wakacyjnych, która weszła w życie w tym tygodniu obowiązkiem każdej osoby uczącej się i posiadającej legitymację jest wpisanie na legitymację numeru pesel, oraz uzyskanie pieczątki pod numerem pesel. Numer powinien widnieć na odwrocie legitymacji u góry.
Proszę o pilne zaatwienie tej sprawy, gdyż legitymacje będą potrzebne na obozie.INFORMACJA DLA KURSANTÓW KURSU ZASTEPOWYCH


Bardzo przepraszam, że tak długo nic nie pisałam, ale mój czas jest bardzo ograniczony, z powodu zobowiązań rodzinnych i intensywności mojej pracy. Chciałbym Was zaprosić na podsumowanie kursu wraz z zaległymi zbiórkami na 19 czerwca na godzinę 18.30 do Hufca, skończymy na pewno w sobotę do godziny 12. Zapraszam na podsumowanie kursu, a od września będę starała się organizować warsztato-zbiórki z różnej tematyki harcerskiej oraz poza harcerskiej, na które już teraz Was serdecznie zapraszam. Bardzo proszę o potwierdzenie udziału w podsumowaniu, może być na facebooku lub mailowo.

phm.Anna Miernik

HARERSKA AKCJA LETNIA 2015


MAM TRZY BARDZO WAZNE SPRAWY


PIERWSZA! Przypominam że 15 czerwca minął termin wpłaty 3 obozowej raty za obóż. Zatem proszę rodziców Gosi Multany, Natali Wojciuszkiewicz, i Marty Latocha o wpłatę

DRUGA! Proszę skompletować umundurowanie, wyszyć zaległe sprawności, wyprasować, doszyć guziki, sprawdzić czy wszystko macie, Przypominam że w sklad munduru wchodzi również odzież polowa- bojówki, polary, koszulki....
Wygenerowano w sekund: 0.02
147,770 unikalne wizyty